انواع تابلو چوبی
وبلاگ

انواع تابلو چوبی

انواع تابلو چوبی

انواع تابلو چوبی: یکی از تابلوهایی که امروزه طرفداران بسیاری دارد و بیشتر افراد از این تابلوها در دکوراسیون خانه خود استفاده می کنند تابلو چوبی می باشد.

این نوع تابلوها دارای انواع گوناگونی می باشند و هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند برخی از آنها با خانه هایی که مدرن هستند سازگاری دارند ولی برخی دیگر از آنها با خانه هایی که کلاسیک هستند سازگاری دارند.

بر این اساس شما پیش از اینکه تابلو چوبی خود را انتخاب کنید باید بدانید کدام یک از آنها برای طراحی دکوراسیون فضای مورد نظرتان مناسب تر است و سپس خرید تابلو خود را انجام دهید.

در ادامه برای اینکه با سبک های متنوع تابلو چوبی آشنایی بیشتری داشته باشید آنها را معرفی می کنیم تا شما به راحتی بتوانید تابلوی مورد نظر خودتان را خریداری نمایید.

انواع تابلو چوبی :

همانطوری که بیان کردیم تابلو چوبی انواع گوناگونی دارد و هر کی از آنها ویژگی های متنوعی دارند. ولی به طور کلی زیبایی این تابلوها در فضای مورد نظر شما بسیار چشمگیر است و تاثیر بسیاری در جذابیت فضا خواهد گذاشت. برای اینکه با انواع این تابلوها آشنایی بیشتری داشته باشید آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

  1. تابلوهای کلاسیک :

اگر دکوراسیون داخلی فضای مورد نظرتان را به سبک کلاسیک انتخاب کرده اید باید از تابلو چوبی که سبک آن کلاسیک است در فضای مورد نظر خود استفاده کنید.

برخی از خانه های مبلمان خود را از طرح های کلاسیک انتخاب می کنند ، این دسته از افراد باید تابلوهای خود را هم از طرح های کلاسیک استفاده کنند.

تابلو چوبی در این فضاها منبت کاری ویژه و خاصی دارد و زیبایی آن در دکوراسیون خانه تاثیر بسیاری می گذارد.

امروزه افراد بسیاری از این تابلوها در فضای خانه و یا محل کار خود استفاده می کنند. افرادی که طرفدار سبک کلاسیک می باشند می توانند با انتخاب کردن این تابلوها زیبایی فضای مورد نظر خود را چندین برابر نمایند.

یکی از نکاتی که در مورد تابلو چوبی برای فضاهای کلاسیک باید مد نظر داشته باشید و به آن اهمیتی دهید طرح و قاب تابلو می باشد.

طرح تابلو باید به گونه ای باشد که با فضای مورد نظر شما هماهنگی های لازم را داشته باشد. همچنین قابل این نوع از تابلو ها به طور معمول قهوه ای است که این رنگ با دکوراسیون داخلی فضای کلاسیک هماهنگی های لازم را دارد و زیبایی بسیاری را به فضای خانه می بخشد.

  1. تابلوهای مدرن :

امروزه تعداد افرادی که به تابلو چوبی در طرح مدرن علاقه دارند بسیار زیاد شده است و به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگانی که در تولید این تابلوها فعالیت می کنند تابلوهای مدرن چوبی را هم تولید می نمایند.

کسانی که می خواهند از تابلو چوبی برای طراحی دکوراسیون فضاهای مدرن خود استفاده کنند باید دقت داشته باشند که طرح آن را از سبک های مدرن انتخاب کنند و همچنین قابل آنها هم باید رنگ های متنوعی داشته باشد.

بیشتر کسانی که طرفدار تابلوهای چوبی مدرن هستند انتخاب آسان تری خواهند داشت، چرا که طرح ها و قاب های آن بسیار گوناگون است و شما هر یک از آنها را که مایل باشید می توانید انتخاب کنید.

البته در انتخاب این نوع از تابلوها به نکته دیگری که باید توجه داشته باشید نوع چیدمان فضای داخلی تان است.

اگر مبلمان فضای مورد نظر شما دارای چوب های مشکی و کم عرض باشد باید از تابلوهایی استفاده کنید که قاب آنها بسیار کم عرض باشد.

تابلو چوبی مدرن یکی از مزیت هایی که دارد این است که در هر رنگی تولید می شود و شما می توانید در هر فضایی که مایل هستید از آن استفاده کنید. بسیاری از افراد از این تابلوها در محل کار خود استفاده می نمایند و برخی دیگر از افراد از آنها در طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده می نمایند.

در هر دو صورت زیبایی و جذابیت این تابلوها بسیار زیاد می باشد و تاثیر بسیاری در زیبایی فضای مورد نظر شما می گذارد.

  1. تابلو سنتی :

یکی دیگر از انواع تابلو چوبی که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند تابلوهای سنتی می باشند.

این نوع تابلوها در فضاهایی مانند خانه هایی که دکوراسیون آنها سنتی است و یا برخی از کافی شاپ ها و رستوران هایی که دکوراسیون خود را به صورت سنتی طراحی می کنند استفاده می شود. زیبایی این تابلوها تاثیر بسیاری در این نوع از فضاها می گذارد و به همین دلیل بسیاری از افراد از آنها استفاده می کنند.

رنگ بندی این نوع تابلوها بسیار متنوع می باشد و به همین دلیل شما به راحتی می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

تابلو چوبی از نوع سنتی یکی از مزیت هایی که دارد این است که ترکیب زیبایی را در فضای مورد نظر ایجاد می کند.

این تابلو از آنجایی که زیبایی بی نظیری دارد بسیاری از افراد در برخی از فضاهای خود که دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن دارند هم از آن استفاده می کنند و زیبایی محل مورد نظر خود را بسیار افزایش می دهند.

شما می توانید برای زیبایی دکوراسیون منزل و یا محل کار خود از تابلو چوبی سنتی استفاده کنید و تاثیر آن را در جذابی فضای مورد نظر خود مشاهده نمایید.

فروشگاه رویا مد از جمله فروشگاه هایی می باشد که در زمینه فروش تابلوهای بسیاری فعالیت دارد. شما برای خرید اینترنتی از این فروشگاه می توایند به سایت فروشگاه مراجعه کنید و تابلوی مورد نظر خود را انتخاب و آن را سفارش دهید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *