تابلو اتاق کودک
وبلاگ

تابلو اتاق کودک

تابلو اتاق کودک برای طراحی اتاق کودک تاثیر بسیاری دارد و به همین دلیل اگر می خواهید طراحی اتاق کودک زیباتر باشد بهتر است از تابلو اتاق کودک استفاده کنید.

طرح و رنگی که برای تابلوهای اتاق کودک وجود دارد بسیار متنوع می باشد و شما هر یک از آنها را که مایل باشید را می توانید انتخاب کنید و در طراحی دکوراسیون اتاق کودکتان از آن استفاده کنید.

بسیاری از افراد طرح های شاد را انتخاب می کنند و برخی از افراد از رنگ های خنثی استفاده می کنند.

البته باید بدانید انتخاب هر یک از آنها سلیقه ای می باشد و شما می توانید هر یک را که بیشتر می پسندید انتخاب کنید.

 تابلو به طور کلی تاثیر بسیاری در زیبای طراحی دکوراسیون دارد و تابلو اتاق کودک هم تاثیر بسیاری بر اتاق کودک می گذارد.

برای اینکه با این تابلوها و ویژگی های آن آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم.

نکاتی مهم در انتخاب تابلو :

همانطوری که بیان کردیم تابلو کودک یکی از مهمترین تجهیزاتی تزئینی اتاق کودک به شمار می رود و به همین دلیل از این تابلو باید برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک خود استفاده کنید.

هنگام خرید این تابلو باید به برخی از ویژگی های آن دقت داشته باشید که این ویژگی ها عبارتند از :

  1. رنگ بندی :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که تابلو اتاق کودک باید داشته باشد و شما باید به آن توجه داشته باشید رنگ بندی تابلو می باشد.

اگر کودک شما دختر است باید رنگ تابلوی اتاق او را باید از رنگ های دخترانه مانند رنگ صورتی و … انتخاب کنید، البته ترکیب رنگ های شاد این تابلو زیبایی زیادی دارد و اتاق کودک را بسیار زیباتر می کند.

اگر کودک شما پسر است باید تابلوهای اتاق او را از رنگ های پسرانه انتخاب کنید و یا اینکه ترکیب رنگ های اتاق او را به صورت پسرانه انتخاب کنید.

البته شما باید در انتخاب رنگ تابلو به متریال های دیگری هم که در اتاق وجود دارد توجه کنید تا زیباترین تابلو را در اتاق کودک خود نصب نمایید.

  1. اندازه :

یکی دیگر از ویژگی های تابلو اتاق کودک که به آن باید توجه بسیاری داشته باشیم اندازه آن می باشد. برخی از اتاق های دیوارهای بزرگی دارند و به همین برای آنها باید تابلوهایی با اندازه های بزرگ تهیه کنید، ولی برخی دیگر از اتاق ها از آنجایی که تا حدودی دیوارهای کوچک دارند باید برای آنها تابلوهایی با اندازه کوچک تهیه کنید.

تابلوهای چند تکه یکی از تابلوهایی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است، چرا که زیبایی این تابلوها تاثیر بسیاری در زیبایی اتاق خواب دارد.

به یکی از نکاتی که باید دقت داشته باشید این است که هرچه تعداد تابلوها زیاد باشد زیبایی اتاق را بیشتر نمی کند، بلکه اتاق را بسیار شلوغ می نماید، بنابراین دقت داشته باشد که اگر حتی تابلوهای چند تکه را خریداری می نمایید زیاد تعداد آنها را بالا نبرید که دیوار اتاق شلوغ نشود.

تابلو اتاق کودک باید در اندازه ای باشد که زیبایی اتاق را بیشتر کند نه اینکه زیادی فضا را شلوغ نماید. برخی از خانواده ها اشتباه می کنند و تابلوهای زیادی را در اتاق کودک خود نصب می کنند که بدون شک با این روش دیوار زیبایی خود را از دست می دهد.

  1. طرح :

یکی دیگر از ویژگی هایی که تابلو باید داشته باشد و شما باید به آن توجه بسیاری داشته باشید طرح تابلو می باشد.

طرح تابلوهای اتاق کودک باید کودکانه باشد و بر اساس روحیه او ترسیم شده باشد. اگر کودک شما دختر است باید از تابلوهایی در اتاق او استفاده کنید که طرح دخترانه داشته باشد و با روحیات او سازگاری کافی را داشته باشد، ولی اگر کودک شما پسر است باید از تابلوهایی استفاده کنید که طرح روی آنها پسرانه باشد و با روحیات پسرانه او سازگاری های لازم را داشته باشد.

طرح هایی که روی تابلو اتاق کودک وجود دارد مشخص می باشد و ویژگی های بارز خود را دارد، سعی کنید طرح هایی را انتخاب کنید که زیبا باشد و تاثیر بسیاری در زیبایی فضای اتاق کودک شما داشته باشد.

برخی از طرح های آنها روی تابلوهای چند تکه ترسیم می شود که شما باید این تکه ها را به درستی روی دیوار نصب کنید تا طراحی دکوراسیون اتاق کودک شما را زیباتر کند.

تابلو اتاق کودک در فروشگاه رویا مد :

فروشگاه رویا مد یکی از فروشگاه های اینترنتی می باشد که تابلوهای بسیار زیادی در فروشگاه خود دارد.

تابلوهای این فروشگاه بسیار متنوع می باشد و هر یک از آنها در طرح و رنگ گوناگونی هستند. شما می توانید وارد سایت فروشگاه رویا مد شوید و هر یک از این تابلوها را که بیشتر می پسندید را انتخاب نمایید تا برای شما ارسال شود.

تنوع و رنگ بندی این تابلوها به قدری متنوع است که شما با مشاهده هر یک از آنها بدون شک چندین نوع آنها را انتخاب می کنید.

تابلو اتاق کودک در هزاران رنگ و طرح متنوع در این فروشگاه وجود دارد و شما می توانید مدلی را که بیشتر می پسندید سفارش دهید تا برای شما ارسال شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *