تابلو دیواری سرامیک
وبلاگ

تابلو دیواری سرامیک

تابلو دیواری سرامیک

یکی از جدیدترین تابلوهایی که امروزه طرفداران بسیاری دارد تابلو دیواری سرامیک  می باشد. این تابلو از آنجایی که بسیار خاص است بیشتر افراد یکه به سبک های خاص و ویژه علاقه دارند از آن استفاده می کنند.

بیشترین استفاده ای که از تابلو دیواری سرامیک می شود در دکوراسیون خانه های مدرن و محل کار می باشد.

این تابلوها اصولا چند تکه هستند و به همین دلیل زیبایی بی نظیری را در خانه ایجاد می نمایند. بسیاری از افرادی که این تابلوها را خریداری می نمایند شاید در نصب آنها دچار مشکل شوند.

بر همین اساس در ادامه برخی از نکاتی که در نصب تابلو دیواری سرامیک اهمیت بسیاری دارد را بیان می کنیم.

نکاتی در نصب تابلو دیواری سرامیک :

همانطوری که بیان کردیم تابلو دیواری سرامیک یکی از جدیدترین تابلوهایی ی باشد که بسیاری از افراد امروزه از آن در دکوراسیون داخلی خود استفاده می کنند.

زیبایی این تابلو بسیار خاص و منحصر بفرد است و به همین دلیل در نصب آن باید به برخی از نکات توجه ویژه داشته باشید تا زیبایی آن زیر سوال نرود. در ادامه برخی از نکات را در مورد نصب تابلوهای سرامیکی بیان می کنیم.

  1. تابلوها را در کنار یکدیگر نصب کنید :

همانطوری که بیان کردیم تابلو دیواری سرامیک اصولا چند تکه می باشد، چرا که زیبایی آنها بسیار بیشتر می گردد.

اگر قصد دارید چندین تابلو را در کنار یکدیگر نصب کنید باید دقت داشته باشید که تابلوهایی را که رنگ روشن تری دارند را در قسمت بالایی و تابلوهایی را که رنگ تیره دارند را در قسمت پایینی نصب کنید.

  1. نصب تابلوهای بزرگ و کوچک :

یکی دیگر از نکاتی که در مورد این تابلوها بسیار اهمیت دارد و باید به آن دقت داشته باشید این است که، تابلوهایی که بزرگ هستند را بر روی دیوارهایی که به عنوان دیوار اصلی به شمار می روند نصب کنید، چرا که از این طریق زیبایی تابلو بیشتر نشان داده می شود.

همچنین باید بدانید تابلوهایی را که در اندازه کوچکتری هستند را باید بر روی دیوارهایی نصب کنید که اندازه کوچکتری دارند.

به یکی از نکاتی که بسیار باید اهمیت دهید زیبایی این تابلوهای کوچک می باشد، تابلوهایی که در اندازه کوچک هستند زیبایی منحصر بفردی دارند و به همین دلیل آنها را در معرض دید نصب کنید.

  1. سبک های هماهنگ :

یکی از ویژگی های تابلو دیواری سرامیک این است که باید با یکدیگر هماهنگی لازم را داشت باشند.

اگر این تابلوها هماهنگی درستی با یکدیگر داشته باشند وحدت دکوراسیون داخلی شما را به خوبی حفظ می کنند.

بنابراین دقت داشته باشید که تابلوهایی را انتخاب نمایید که رنگ آنها و سبکی که دارند هماهنگی های لازم را داشته باشند.

  1. نحوه نصب کردن :

نصب کردن تابلو دیواری سرامیک برای بسیاری از افرادی که آنها را خریداری می کنند گاهی دشوار می باشد، ولی باید بدانید برخی از آنهایی که قاب دارند به راحتی نصب می شوند و برخی دیگر از آنهایی که در اندازه بسیار بزرگ هستند را هم به وسیله درزهایی که در پشت آنها وجود دارد باید نصب کنید.

البته دقت داشته باشید از آنجایی که وزن آنها تقریب مقداری سنگین است باید از میخ هایی استفاده کنید که مقاومت بیشتری دارند و به خوبی می توانند تابلو را بر روی دیوار نگه دارند.

همچنین یکی دیگر از نکاتی که در نصب کردن این تابلوها اهمیت دارد این است که، باید آنها را در بهترین مکان خانه نصب کنید تا زیبایی خود را به خوبی نشان دهند.

تابلو دیواری سرامیک در فروشگاه رویا مد :

فروشگاه رویا مد یکی از فروشگاه های تابلوی دیواری می باشد که در آن تابلوهای بسیاری به فروش می رسد، یکی از این تابلوها تابلو دیواری سرامیک می باشد.

شما می توانید در این فروشگاه انواع طرح و رنگ های این تابلوها را انتخاب کنید و در خانه خود نصب نمایید. البته بسیاری از افراد از این تابلوها در دکوراسیون داخلی محل کار خود هم استفاده می کنند را که زیبایی آنها بسیار در دکوراسیون داخلی تاثیر دارد.

طرح هایی که در این تابلوها وجود دارد بی نهایت زیبا می باشد و همچنین آنها را در اندازه های گوناگون می توانید در فروشگاه رویا مد پیدا کنید.

بیشتر خانه هایی که دکوراسیون داخلی مدرن دارند از این تابلوها برای دیوار خانه خود استفاده می کنند.

برخی از طرح هایی که در تابلو دیواری سرامیک وجود دارد بسیار خاص است و به همین دلیل فضای دکوراسیون داخلی شما را هم ویژه و خاص می کند. از آنجایی که فروشگاه رویا مد خرید اینترنتی هم دارد شما می توانید به سایت آن مراجعه کنید و هر نوع تابلویی را که مایل هستید را انتخاب نمایید.

تنوع رنگی و طرح و اندازه در این فروشگاه به قدری زیاد است که، بدون شک شما با مشاهده آنها شاید چندین تابلو را انتخاب نمایید و در نقاط مختلف خانه خود نصب کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *