تابلو دیواری چوبی
وبلاگ

تابلو دیواری چوبی

تابلو دیواری چوبی: تابلو دیواری چوبی، چیزی فراتر از یک تزیین ساده است. این نوع تابلوها گرمی و زیبایی خاصی دارند. شما می توانید به راحتی آن را با انواع تزئینات دیگر به کار ببرید.

توصیه ما این است که حتما به محل نصب تابلو دقت داشته باشید. نکته هایی وجود دارد که بهتر است بدانید. پس با ما همراه باشید.

تابلو دیواری چوبی

اگر به دنبال داشتن یک حس و حال خوب بر روی دیوارهای خانه و محل کار خود هستید، می توانید یک تابلو دیواری چوبی بسیار زیبا سفارش دهید.

تابلو دیواری چوبی، جلوه و سرزندگی خاصی به دیوار می بخشد. در تمام تزئینات چوبی یک وجه اشتراک وجود دارد. آن هم آوردن گوشه ای از طبیعت کوه و دشت به داخل خانه است.

تابلو دیواری چوبی گزینه ای فوق العاده برای دکورهای شیک و لوکس است. البته که قیمت این تابلوها امکان دارد نسبت به دیگر انواع تابلوها مقداری بالاتر باشد و دلیل آن هم واضح است. تابلوهای دکوراتیو و تزیینی چوبی زیبایی خیره کننده ای دارد.

نوعی از این تابلوهای چوبی را تحت عنوان، استیکرهای چوبی به بازار عرضه کرده اند. در نصب این استیکرها باید دقت و حوصله بخرج دهید.

تابلوهای چوبی، جلوه ای از طبیعت

تابلو دیواری چوبی را تحت عنوان، وود آرت نیز می شناسند. دیوارهای داخلی خود را با تابلوهای چوبی که در انواع مختلف در بازار وجود دارند، تزئین کنید.

این تابلوها شامل انواع ساده و تزیینی تا مدل های کاردست و کنده کاری روی چوب می باشند. طرفداران تابلو دیواری چوبی، افراد خاصی هستند.

شاید شما خودتان نیز دقت کرده باشید، تابلو دیواری چوبی را در هر جایی نمی توان یافت. انتخاب کردن این تابلوها جنم می خواهد. از ویژگی های بارز تابلو دیواری چوبی می توان به زیبایی و از مد نیفتادن آن اشاره کرد.

تابلو دیواری چوبی به خانه های شما گرمای خاصی می دهد. این گرمی در جنس چوب وجود دارد. برای نشیمن های خود می توانید این نوع تابلو را در اندازه های مختلف نصب کنید.

چرا تابلو چوبی؟

تابلو دیواری چوبی چه چیزی در خود دارد که باید به آن دقت کرد؟

تابلوهای چوبی به راحتی با دیگر المان ها و دکورها جور می شوند. لازم نیست از نظر رنگ، آن را کنترل کنید، می توانید به راحتی آن را با دیگر تزئینات به کار ببرید.

کارهای چوبی همگی گرمی خاصی در خود دارند. این حس گرمی و راحتی را به فضا نیز منتقل می کنند. اگر این تابلو را از دیوار نشیمن بردارید و به اتاق خواب ببرید، باز هم زیبا و مناسب است. تابلوهای دیواری چوبی به راحتی قابل نصب هستند.

تنها یک سری نکته ی مهم وجود دارد که بهتر است با آنها آشنایی داشته باشید. از جمله اینکه بسیار باید در مراقبت از آنها کوشا باشید. چوب در برابر نور خورشید بسیار حساس و آسیب پذیر است.

دقت کنید بعضی از آنها قابل شستشو هستند. اینها را باید در هنگام خرید با خریدار طی کنید. ابعاد این تابلوها را باید حتما قبل از خرید با خانه ی خود چک کنید. بهتر است مقداری تابلو از عرض مبلمانی که پشت آن قرار می گیرد، کوچکتر باشد.

خرید و فروش تابلو دیواری چوبی

امروزه انواع تابلوهای چوبی به صورت عمده و خرده به فروش می رسند. هنرمندان زیادی وجود دارند که در کارگاهها و تولیدی ها به ساخت و تولید این تابلوها پرداخته اند. همچنین این نوع تابلو می تواند نقش یک هدیه ی بسیار ارزشمند و زیبا را برای شما داشته باشد.

البته که شما برای تزیین دیوارهای خود به وسایل تزئیناتی نیاز پیدا خواهید کرد. دیوارها یکی از وجه های اصلی خانه هستند. برای آنها چه تدبیری دارید؟ تابلوها؟ کدام نوع تابلو؟

برای همین است که می گوییم حتما ایده ها و انواع تابلوهای دیواری را دنبال کنید. گاه در میان محصولات جدید آنچه را که سالها به دنبال می گشتید، پیدا می کنید. تابلو دیواری چوبی ظاهر خانه ی شما را زیر و رو می کند. این نوع تابلوها در خود برجستگی زیبا و نچرالی دارند. تنالیته ی رنگی چوب در خودش وجود دارد. بافت چوب زیبا و خیره کننده است.

اگر تابلو دیواری چوی را انتخاب می کنید، هر از گاهی با پارچه ای نرم و تمیز آن را دستمال بکشید. آن را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.

نور مستقیم باعث پوسیدگی و تغییر رنگ چوب می شود. برای همین محل نصب آن را جای مناسبی قرار دهید. تاکید می کنیم اگر می خواهید در جاهای مختلف از تابلو استفاده کنید، تابلو دیواری چوبی بخرید، این تابلو با تمام رنگ ها و سبک ها سازگاری دارد. برای همین است که توصیه می شود برای کادو و هدیه دادن، روی این تابلوها حساب کنید

در حالت کلی، همه چیز سلیقه ای است. متریال های طبیعی با ذات و روحیه ی تمام انسان ها سازگاری دارد. برای همین این نوع تابلو را کسی رد نخواهد کرد.

خود جنس تابلو یک مساله است و موضوع و طرح تابلو مسئله ی دیگری است. یعنی یعنی هنر به توان 2. عمق این مطلب را کسانی درک می کنند که با این نوع تابلو زندگی کرده اند.

برای اینکه شما نیز به صداقت این حرف ها برسید، می توانید همین الان یکی از زیباترین ای نوع تابلو را بخرید و برای مدتی بر روی دیوار خانه ی خود نصب کنید. تصورش را بکنید در زیر تابلو، گلدان زیبایی با ساقه های بلند قرار داشته باشد!

فروشگاه رویا مد از جمله فروشگاه هایی می باشد که در زمینه فروش تابلوهای بسیاری فعالیت دارد. شما برای خرید اینترنتی از این فروشگاه می توایند به سایت فروشگاه مراجعه کنید و تابلوی مورد نظر خود را انتخاب و آن را سفارش دهید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *